WARSZTATY STRZELECKIE

W dniu 20.03.2019r w Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie odbyły się warsztaty strzeleckie zakończone zawodami strzeleckimi o Puchar Dyrektora ZSP w Rymanowie.

Zajęcia rozpoczęły się przywitaniem wszystkich uczestników przez panią dyrektor Beatę Suwałę – Szczechowską, następnie główni organizatorzy warsztatów płk Robert Przybyła oraz Izabela Cetnarska – Czyż omówili rodzaje broni i zasady bezpieczeństwa. Przedstawiony został plan, uczestnicy podzieleni na 3 grupy udali się do wyznaczonych obiektów.

Grupa pierwsza udała się na nowoczesną strzelnicę. Pod czujnym okiem pana Roberta uczniowie oddali kilka strzałów próbnych by móc rywalizować miedzy sobą. Zawody przeprowadzone były z karabinku i pistoletu kaliber 22 w postawie stojącej.

Grupa druga na obiektach „Orlika” strzelała z broni laserowej. Rozegrany został pojedynek strzelecki, zawody sędziował pan Kazimierz Cetnarski.

Trzecia grupa wzięła dział w warsztatach, gdzie omówione zostały postawy strzeleckie stojąc i leżąc. Każdy uczestnik miał możliwość spróbowania swoich sił a nad całością czuwała pani Izabela Cetnarska - Czyż.

Warsztaty zakończyły się rozdaniem nagród i dyplomów dla najlepszych strzelców. Dziękujemy uczniom i opiekunom ze szkół z Odrzykonia, Sanoka, Klimkówki, Posady Górnej, Milczy oraz Królika Polskiego za udział w warsztatach i zaangażowanie. Do zobaczenia w Naszej szkole.


B. Rajchel

Dodane przez webmaster dnia 20 marzec 2019 21:58:27122 Czytań - Drukuj

Programy finansowane z Unii Europejskiej
PNWM Jugendwerk
Tłumacz
Ranking Perspektywy
Odwiedziło nas:.

4485847

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Użytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: szkola_p

Wszelkie cenne uwagi dotyczace tresci oraz wygladu strony prosze kierowac na: wojtek.lorymanow@gmail.com
Wszystkie prawa zastrzezone © 2008