XIX edycja turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” kategoria chłopców U 12

22 marca 2019r. w Krośnie pod balonem odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej chłopców. Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym”. Zespół z Rymanowa wygrał dwa mecze z SP Iwonicz 5:0, a z SP ze Zręcina 4:2, a w trzecim meczu zanotował remis z SP w Posadzie Górnej. Nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce w zawodach powiatowych awansując do zawodów wojewódzkich.

Finał Wojewódzki odbył się w Tarnobrzegu w dniu 5 kwietnia 2019r. W zawodach spotkało się dwadzieścia cztery drużyny z całego województwa (zwycięscy powiatów). W wyniku losowania nastąpił podział na sześć grup ( po cztery zespoły). W meczach grupowych zdobyliśmy komplet punktów wygrywając trzy mecze, z Medyką 2:1, z Jarosławiem 4:2 i z Przeworskiem 2:1 awansując do dalszych rozgrywek z pierwszego miejsca. W ćwierćfinale przegraliśmy 1:6 z SP 14 Krosno. W drużynie z Krosna grali chłopcy na co dzień trenujący w Karpatach i Beniaminku Krosno. SP 14 Krosno zajęło drugie miejsce w turnieju

Chłopcy ze SP z Rymanowa w Finale Wojewódzkim XIX Turnieju piłki nożnej „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” zajęli miejsce od 5-8, wystąpili w następującym składzie: Paweł Pelczarski, Kacper Mazurkiewicz, Adrian Chajec, Maciej Jurczak, Oskar Kijowski, Jan Małopolski, Wiktor Pelczar, Jakub Przybyła i Wiktor Wacławski (gra w zawodach powiatowych i gminnych). Chłopcy byli przygotowywani przez nauczycieli (trenerów) Krzysztofa Litarowicza i Bartosza Biela.


Tekst: Krzysztof Litarowicz

Dodane przez webmaster dnia 08 lipiec 2019 17:57:5046 Czytań - Drukuj

Programy finansowane z Unii Europejskiej
PNWM Jugendwerk
Deutsch Plus+
Tłumacz
Ranking Perspektywy
Odwiedziło nas:.

4588235

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Użytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: szkola_p

Wszelkie cenne uwagi dotyczace tresci oraz wygladu strony prosze kierowac na: wojtek.lorymanow@gmail.com
Wszystkie prawa zastrzezone © 2008