Pasowanie na ucznia klas pierwszych

Dnia 17 pazdziernika w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klas pierwszych. W ceremonii uczestniczyli zaproszeni goście: p. Grzegorz Wołczański zastępca burmistrza, Lukasz Oberc przewodniczący Rady Rodziców , rodzice pierwszoklasistów oraz nauczyciele i wychowawcy młodszych klas.

Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem pani dyrektor szkoły Elżbiety Nadziakiewicz, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów. Najmłodszych uczniów szkoły przywitali i zapewnili o swojej gotowości do pomocy, ich starsi koledzy z czwartych klas. Pierwszoklasiści pod opieka swoich wychowawców przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im, Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i książkę. Nie zabrakło też słodkich upominków od zaproszonych gości. To był dla wszystkich wyjątkowy dzień. Dostarczył wiele emocji i wrażeń. Będziemy go długo pamiętać.


Fot: M. Czado

Dodane przez webmaster dnia 06 listopad 2019 20:03:1319 Czytań - Drukuj

Programy finansowane z Unii Europejskiej
PNWM Jugendwerk
Deutsch Plus+
Tłumacz
Ranking Perspektywy
Odwiedziło nas:.

4780828

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Użytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: szkola_p

Wszelkie cenne uwagi dotyczace tresci oraz wygladu strony prosze kierowac na: wojtek.lorymanow@gmail.com
Wszystkie prawa zastrzezone © 2008