Lista zakwalifikowanych
Lista osób zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie
Informujemy, że wszystkie profile będą realizowane w grupach międzyoddziałowych
Profil humanistyczno - prawniczy
1 Barć Konrad Grzegorz
2 Bardzik  Monika Beata
3 Błachaniec Dorota
4 Chochoła Roksana brak
5 Dembiczak  Michał Marcin
6 Frydrych Magdalena Małgorzata
7 Golowska Marta Kamila
8 Kałwik Izabela brak
9 Nowotarska Agnieszka Maria
10 Penar Joanna Natalia
11 Surmacz  Gabriela Anita
12 Tomkiewicz Łukasz Marek
13 Turek Anna Helena
14 Walus Wioletta Helena
Profil ekonomiczno - menadżerski
1 Chentosz Weronika  Paulina
2 Dzidziul Kornelia Kamila
3 Kandefer Anna Katarzyna
4 Kilar Kamila Karolina
5 Łożańska Alina  Maria
6 Niemczyk  Marcin brak
7 Piwowar Dominika Anna
8 Reptak Klaudia Maria
9 Rygiel Ewelina  brak
10 Szajna  Ireneusz Mariusz
11 Zając  Edyta Magdalena
12 Żołobowicz Bartłomiej Stanisław
Profil politechniczno - inżynierski
1 Niemczyk Grzegorz Jan
2 Niemczyk Michał  brak
3 Nycz Tomasz Paweł
4 Rajchel Krzysztof Michał
5 Różowicz Adrianna  Weronika
6 Rysz Dominik Józef
7 Safat Angelika Karolina
8 Słabik Patryk Bogdan
9 Wróblewski Kamil Paweł
10 Warchoł Magdalena brak
11 Ziemlańska Katarzyna brak
Profil turystyczno - językowy
1 Błachaniec Dorota
2 Zalisz Rebeka brak
Profil wojskowo - sportowy
1 Beniak Przemysław Julian
2 Blok Jakub Stanisław
3 Błaż Kamil brak
4 Chentosz Weronika  Paulina
5 Czyż Tomasz Paweł
6 Glazer Damian Sebastian
7 Gorzynik Zuzanna Elżbieta
8 Grzyb Sylwia Aleksandra
9 Janicki Grzegorz Piotr
10 Kuczma Maciej Jan
11 Kuliński Dawid Marek
12 Litarowicz Joanna Barbara
13 Madej Patryk Marek
14 Mazur Paweł brak
15 Mroczka Bartosz brak
16 Penar Dawid Jan
17 Penar Gabriela Justyna
18 Różowicz Kinga Paulina
19 Szałankiewicz Gabriela Katarzyna
20 Wajda Marcin Kazimierz
21 Wielobób Patrycja Magdalena
22 Zaborniak Mateusz brak
23 Zarzyczna Sabina Maria
24 Żebrak Kacper brak
Profil medyczny
1 Bętkowska Małgorzata Daria
2 Bolanowska Gabriela Anna
3 Cypcar Aleksandra Agnieszka
4 Dankiewicz Sara Julia
5 Kałwik Izabela brak
6 Kilar Anna Danuta
7 Kustroń Karolina Barbara
8 Kuzian Kamila Małgorzata
9 Łoś Bożena Alicja
10 Niemczyk Anna Dorota
11 Ozimina Karina Katarzyna
12 Pihut Magda Anna
13 Pikuła  Fabian brak
14 Śliwka  Grzegorz Jan
15 Tomkiewicz Maciej Jan
16 Tomkiewicz Magdalena Jadwiga
17 Uliasz Teodozja Agata
18 Wacławska Jagoda Magdalena
19 Ziembicka Klaudia brak
20 Zima Edyta brak
21 Ziemlańska Agnieszka brak
Profil bioinżynierski
1 Janczyk Ewa Krystyna
2 Miklaszewska Oliaia Jagoda
3 Milan Paweł Michał
Profil lingwistyczno - medialny
1 Bętkowska  Elżbieta Katarzyna
2 Bieleń Michał Mateusz
3 Bolanowska Joanna Katarzyna
4 Kwiatkowska Karolina Natalia
5 Krzysztyńska Joanna brak
6 Lorenc Emil brak
7 Maśnik Anita Bożena
8 Menet Maciej Piotr
9 Nycz Anna Maaria
10 Prajzner karolina Maria
11 Szwarc Agnieszka Honorata
12 Wałach Dominika brak
Pozostałe osoby nie zostały zakwalifikowane. Odwołania można składać w sekretariacie szkoły

Dodane przez webmaster dnia 04 lipiec 2012 11:41:562667 Czytań - Drukuj

Programy finansowane z Unii Europejskiej
Zdalna Szkoła
PNWM Jugendwerk
Deutsch Plus+
Tłumacz
Ranking Perspektywy
Odwiedziło nas:.

7220180

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Użytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: szkola_p

Wszelkie cenne uwagi dotyczace tresci oraz wygladu strony prosze kierowac na: wojtek.lorymanow@gmail.com
Wszystkie prawa zastrzezone © 2008