„Człowieka z pasją”

To właśnie góry są jej prawdziwą pasją. Wędruje po górach w Polsce, Walii i Szkocji. To himalaistka, uczestniczka trzech wypraw w najwyższe góry Świata. Nawiązuje kontakty z największymi alpinistami polskimi. Organizuje też z nimi spotkania w zajeździe „Jaś Wędrowniczek”, który odwiedzili już między innymi Aleksander Lwow, Michał Jagiełło i Krzysztof Wielicki.

O tych wszystkich pasjach, przeżyciach i marzeniach opowiedziała pani Justyna Szepieniec podczas spotkania z uczestnikami projektu. Przez każde słowo naszego gościa przebijała niezwykła pasja i kreatywność. Jest to osoba, która wie co robi i swoją pracę „po prostu kocha”. Ma wciąż nowe pomysły na wprowadzenie czegoś nowego i energię by je konsekwentnie realizować. Obejrzeliśmy również niezwykłą prezentację w której pani Justyna Szepieniec pokazała nam jak odwagę, cierpliwość i siłę potrzebną do zdobywania szczytów przekłada na prowadzenie własnego biznesu.

Warto podkreślić, że pani Justyna Szepieniec urodziła się w Rymanowie, jest absolwentką rymanowskiego liceum i to właśnie z tym miejscem związała swoje życie prywatne i zawodowe.


Dodane przez webmaster dnia 06 luty 2014 21:13:52532 Czytań - Drukuj

Programy finansowane z Unii Europejskiej
Zdalna Szkoła
PNWM Jugendwerk
Deutsch Plus+
Tłumacz
Ranking Perspektywy
Odwiedziło nas:.

7195648

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Użytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: szkola_p

Wszelkie cenne uwagi dotyczace tresci oraz wygladu strony prosze kierowac na: wojtek.lorymanow@gmail.com
Wszystkie prawa zastrzezone © 2008