Dzień Otwarty

27 marca 2014r. odbył się w SP w Rymanowie Dzień Otwarty dla rodziców przyszłych uczniów zerówki i klas pierwszych.
Zaproszonych gości powitała Dyrektor ZSP w Rymanowie, pani Elżbieta Nadziakiewicz. Informacji na temat dojrzałości szkolnej udzieliła pani psycholog Bożena Zajdel. W spotkaniu uczestniczyli także rodzice sześciolatków, które w bieżącym roku szkolnym podjęły naukę w klasie pierwszej. Wymiana doświadczeń, która ma pomóc dorosłym w decyzjach dotyczących najbliższej przyszłości szkolnej ich dzieci, trwała ość długo.
W tym czasie najmłodsi goście rozpoczęli zwiedzanie szkoły. Podzieleni na kilka grup uczestniczyli w zajęciach świetlicowych i zabawach ruchowych.
Kolejnym etapem Dnia Otwartego była prezentacja różnorodnych form pracy szkoły. Do udziału w niej zaprosili: przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego klas młodszych – Katarzyna Penar oraz jej zastępca – Maciej Muzyka.
Goście uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych prowadzonych przez nauczycieli, w prezentacji zdjęć dokumentujących ważniejsze wydarzenia oraz zabawach i konkursach sportowych. Gospodarze – uczniowie klas trzecich, zaprosili swych młodszych kolegów do muzycznej zabawy „Ciasto” i wspólnie „wyczarowali” pyszne muf finki, którymi poczęstowali zaproszonych gości.
Na koniec wszyscy wzięli udział w integracyjnym tańcu „Cornevalito”. Indiańskie, radosne rytmy wciągnęły do zabawy także wielu dorosłych.
Dzień Otwarty pozostawił bardzo miłe odczucia wśród uczestników. Goście, którzy bardzo licznie odpowiedzieli na zaproszenia, nie kryli zadowolenia i nie szczędzili pochwał.


Dodane przez szkola_p dnia 20 maj 2014 10:00:16481 Czytań - Drukuj

Programy finansowane z Unii Europejskiej
Zdalna Szkoła
PNWM Jugendwerk
Deutsch Plus+
Tłumacz
Ranking Perspektywy
Odwiedziło nas:.

7220612

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Użytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: szkola_p

Wszelkie cenne uwagi dotyczace tresci oraz wygladu strony prosze kierowac na: wojtek.lorymanow@gmail.com
Wszystkie prawa zastrzezone © 2008