Rekrutacja do Szkoły Muzycznej i st. w Rymanowie

Wzmacnianie umiejętności społecznych i psychofizycznych

Szkoła muzyczna rozwija umiejętności interpersonalne, uczy pracy zespołowej. Uczniowie szkół muzycznych, często występując na scenie, lepiej radzą sobie ze stresem i ewentualnymi niepowodzeniami. Podnosi to ich samoocenę i wpływa na pozytywne relacje w dorosłym życiu.

Kto może rozpocząć naukę w naszej Szkole?

O przyjęcie do Szkoły mogą ubiegać się dzieci w wieku od 6-ciu do 16-stu lat. Zajęcia odbywają się po południu (2-4 razy w tygodniu po 1-2 godziny). Nauka trwa cztery bądź sześć lat w zależności od wieku, w którym dziecko rozpoczęło edukację. Szkoła prowadzi naukę gry na następujących instrumentach: fortepian, akordeon, skrzypce, gitara klasyczna, flet poprzeczny, klarnet, saksofon, sakshorn, trąbka, róg, puzon.

Nauka jest bezpłatna

Rodzice poprzez Fundusz Muzyczny (w kwocie 20 zł na miesiąc) partycypują w kosztach utrzymania bazy instrumentów szkolnych. Zobowiązani są również do zakupu instrumentu. Aby wziąć udział w przesłuchaniach kwalifikacyjnych, należy na minimum 7 dni przed ich terminem, złożyć podanie o przyjęcie do Szkoły. Druk podania do odbioru w sekretariacie szkoły oraz na stronie: www.lorymanow.pl (zakładka Muzyczna).

Rodzice składają w sekretariacie szkoły:

1. podanie o przyjęcie do szkoły

2. zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia kształcenia w szkole muzycznej(Podstawa prawna: §3 ust. 3 Rozporządzenie MKiDN z dnia 16 czerwca 2011 r. w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do publicznych szkół i placówek artystycznych oraz przechodzenia z jednych typów szkół do innych Dz.U. z 2011 r., nr 142, poz. 831) „Do pierwszego etapu postępowania rekrutacyjnego dopuszcza się kandydatów, którzy do wniosku o przyjęcie do publicznej szkoły lub publicznej placówki artystycznej dołączyli zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia w danej publicznej szkole lub publicznej placówce artystycznej, wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.”

Zapraszamy do nauki w naszej placówce

Materiały do pobrania:

1. Podanie o przyjęcie

2. Regulamin rekrutacji


Dodane przez webmaster dnia 30 marzec 2015 08:45:43550 Czytań - Drukuj

Programy finansowane z Unii Europejskiej
Zdalna Szkoła
PNWM Jugendwerk
Deutsch Plus+
Tłumacz
Ranking Perspektywy
Odwiedziło nas:.

7220370

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Użytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: szkola_p

Wszelkie cenne uwagi dotyczace tresci oraz wygladu strony prosze kierowac na: wojtek.lorymanow@gmail.com
Wszystkie prawa zastrzezone © 2008