PODBIJAMY KROSNO
Dodane przez webmaster dnia 19 grudzień 2017 20:20:42

Dnia 31.10.2017 roku klasa 3A gimnazjum pod opieką wychowawczyni Anny Kenar – Szul oraz Pani Joanny Sobieraj wybrała się na wycieczkę do Krosna. Pierwszym punktem był seans w kinie Helios, mieszczącym się w nowo otwartej galerii handlowej VIVO. Zanim na dobre rozsiedliśmy się w wygodnych fotelach, część z nas udała się na przepyszne lody ...


Rozszerzona zawartosc newsa

Dnia 31.10.2017 roku klasa 3A gimnazjum pod opieką wychowawczyni Anny Kenar – Szul oraz Pani Joanny Sobieraj wybrała się na wycieczkę do Krosna. Pierwszym punktem był seans w kinie Helios, mieszczącym się w nowo otwartej galerii handlowej VIVO. Zanim na dobre rozsiedliśmy się w wygodnych fotelach, część z nas udała się na przepyszne lody. Film, który mieliśmy okazję obejrzeć to katastroficzny obraz zatytułowany „Geostorm” w reżyserii Dean'a Devlin'a. Okazał się on być warty obejrzenia i naszego czasu.
Po emocjonujących, doprowadzających do łez momentach w kinie, nadszedł czas na główną atrakcję, czyli park trampolin. Pierwsze 30 minut to była rozgrzewka wraz z instruktorem, po której nastąpił czas na rozwinięcie ciekawych umiejętności. Próbowaliśmy swoich sił w robieniu salt i wspinaczki, oczywiście pod okiem profesjonalnego instruktora.
Po ponad godzinie bardzo męczącej zabawy, a także wysiłku fizycznego, nastąpił powrót do naszej szkoły. Jednogłośnie możemy rzec, iż nasza wycieczka jak najbardziej była udana.

Alicja Lorenc
(kl. 3 GA)