Liceum Ogólnokształcące w Rymanowie Aktywny świat zmysłów
Dodane przez webmaster dnia 19 grudzień 2017 20:25:26

7 grudnia klasa 1LC pod opieką pani wychowawczyni Joanny Sobieraj i pani Magdaleny Piotrowskiej wybrała się na wycieczkę do Krosna.W pierwszej kolejności udaliśmy się do kina Helios w galerii VIVO, gdzie z przyjemnością oglądaliśmy komedię romantyczną pt. „Listy do M. 3”. Film pełen humoru, utrzymany w klimacie świątecznym dostarczył nam dobrej zabawy ...


Rozszerzona zawartosc newsa

7 grudnia klasa 1LC pod opieką pani wychowawczyni Joanny Sobieraj i pani Magdaleny Piotrowskiej wybrała się na wycieczkę do Krosna.W pierwszej kolejności udaliśmy się do kina Helios w galerii VIVO, gdzie z przyjemnością oglądaliśmy komedię romantyczną pt. „Listy do M. 3”. Film pełen humoru, utrzymany w klimacie świątecznym dostarczył nam dobrej zabawy. W tak radosnym nastroju udaliśmy się do Muzeum Podkarpackiego, gdzie przenieśliśmy się w tajemniczy świat ludzkich zmysłów zwiedzając interaktywną wystawę pt. „Świat zmysłów”.
Cała ekspozycja została zorganizowana w bardzo interesujący sposób. Autorzy podzielili ją na trzy części: „Receptory”, „Mono czy stereo”, „Oszukać zmysły”. Oddali w ręce zwiedzających liczne stanowiska, gdzie mogliśmy samodzielnie przez proste eksperymenty lepiej zrozumieć zasady działania naszych zmysłów. Z wycieczki wróciliśmy pełni pozytywnych wrażeń.

Adam Sobkowicz 1LC