Spotkanie opłatkowe z młodzieżą z Ośrodka Edukacyjno- Rehabilitacyjno- Wychowawczego w Rymanowie
Dodane przez webmaster dnia 17 styczeń 2018 15:56:43

W środę 13 grudnia 2017r. mieliśmy przyjemność gościć w ZSP w Rymanowie wychowanków oraz opiekunów z ośrodka OREW (Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy ) w Rymanowie. W sali 114 w budynku naszej szkoły, o godzinie 10:45 odbyło się spotkanie opłatkowe, które było zorganizowane przez uczniów klasy 6a oraz 2A gimnazjum. Ten wyjątkowy czas rozpoczął się od poruszającej przedmowy Pani Dyrektor Anny Smereckiej. Następnie kilkoro uczniów z klasy 6 zaprezentowało swoje zdolności muzyczne oraz odegrało krótkie przedstawienie ...


Rozszerzona zawartosc newsa

W środę 13 grudnia 2017r. mieliśmy przyjemność gościć w ZSP w Rymanowie wychowanków oraz opiekunów z ośrodka OREW (Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy ) w Rymanowie. W sali 114 w budynku naszej szkoły, o godzinie 10:45 odbyło się spotkanie opłatkowe, które było zorganizowane przez uczniów klasy 6a oraz 2A gimnazjum. Ten wyjątkowy czas rozpoczął się od poruszającej przedmowy Pani Dyrektor Anny Smereckiej. Następnie kilkoro uczniów z klasy 6 zaprezentowało swoje zdolności muzyczne oraz odegrało krótkie przedstawienie. Później wszyscy przełamaliśmy się opłatkiem i pod nadzorem pań: Grażyny Przybylskiej (mamy ucznia klasy 2GA), Jadwigi Pigoń, Grażyny Kwiatkowskiej oraz Małgorzaty Smereckiej (nauczycielek naszej szkoły) wykonywaliśmy ozdoby świąteczne.
Następnie przyszedł czas na mały poczęstunek. Po chwili przerwy zaczęliśmy przyozdabiać wcześniej już przygotowane pierniczki kolorowym lukrem oraz rozmaitymi posypkami. Ta część spotkania wszystkim uczestnikom podobała się najbardziej. To świąteczne wydarzenie zakończyło się serdecznym podziękowaniem za zaproszenie przez opiekunów oraz uroczystym pożegnaniem się uczniów z młodzieżą z ośrodka. Wierzymy, że takie imprezy zapiszą się na stałe w kalendarzu wydarzeń naszej szkoły.

Dominika Maśnik, kl. 2GA