Sukcesy naszych reprezentantów w II edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
Dodane przez webmaster dnia 09 kwiecień 2018 20:51:44

Edukacja jest najlepszą inwestycją,
a więc inwestuj w siebie i poszerzaj swoje horyzonty,
bo „ wiedza jest drugim słońcem dla tych, którzy ją posiadają”

Druga edycja interdyscyplinarnej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego, cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów szkół ponadgimnazjalnych w całym kraju ...


Rozszerzona zawartosc newsa

Edukacja jest najlepszą inwestycją,
a więc inwestuj w siebie i poszerzaj swoje horyzonty,
bo „ wiedza jest drugim słońcem dla tych, którzy ją posiadają”

Druga edycja interdyscyplinarnej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego, cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów szkół ponadgimnazjalnych w całym kraju. Do etapu centralnego z województwa podkarpackiego zakwalifikowało się 10 uczestników, w tym czterech uczniów LO Rymanów. W dniach 23-24 marca br. w Warszawie spotkali się reprezentanci wszystkich województw, by rywalizować o zaszczytne tytuły laureatów i finalistów. Nasi uczniowie odnieśli kolejny sukces w tych zmaganiach. Laureatami OWOBiO zostali Karol Niemiec, uczeń klasy 3LO oraz Adrian Wojtasik, uczeń klasy 2LO. Duża wiedza i zaangażowanie uczniów pozwoliło im na uzyskanie głównej nagrody, jaką jest indeks na wybraną uczelnię wyższą.
Serdecznie gratulujemy, życzymy wielu sił twórczych, dalszych osiągnięć i sukcesów w zdobywaniu wiedzy. Tegorocznemu Maturzyście życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych oraz wytrwałości w realizacji wszelkich planów i zamierzeń.
Urszula Pelczar
Beata Suwała - Szczechowska