Trójbój obronny w Mielcu
Dodane przez webmaster dnia 04 październik 2018 16:08:01

W ramach obchodów 125. rocznicy założenia „Gniazda Sokoła” w Mielcu, zorganizowane zostały zawody w trójboju obronnym składające się ze strzelania - (kbks-50m), rzutu granatem na odległość i biegu na dystansie 800m – dziewczęta i 1000m chłopcy ...

Rozszerzona zawartosc newsa

W ramach obchodów 125. rocznicy założenia „Gniazda Sokoła” w Mielcu, zorganizowane zostały zawody w trójboju obronnym składające się ze strzelania - (kbks-50m), rzutu granatem na odległość i biegu na dystansie 800m – dziewczęta i 1000m chłopcy. W zawodach tych udział wzięli reprezentanci PTG „Sokół” Rymanów, którzy wygrali klasyfikację zespołową przed PTG „Sokół 1893” Mielec i PTG „Sokół” Międzybrodzie Bialskie.

W składzie rymanowskiej drużyny startowali uczniowie z LO Rymanów: Sandra Szwarc, Karol Żytka i Kuba Janiec. Godny podkreślenia jest również fakt, iż skład zespołu z Rymanowa uzupełniali byli już uczniowie naszego liceum, Paulina Niepokój i Artur Wojtasik, którzy po opuszczeniu murów rymanowskiego ZSP nadal chętnie identyfikują się z naszym środowiskiem. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.