Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Dodane przez webmaster dnia 10 październik 2018 14:54:14

5 października br. gimnazjaliści i licealiści z naszej szkoły wybierali swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. Kilka dni wcześniej, podczas specjalnego apelu, wszyscy kandydaci ubiegający się o stanowisko przewodniczącego szkoły zaprezentowali nam swoje sylwetki oraz przedstawili pomysły i obietnice wyborcze ...


Rozszerzona zawartosc newsa


5 października br. gimnazjaliści i licealiści z naszej szkoły wybierali swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. Kilka dni wcześniej, podczas specjalnego apelu, wszyscy kandydaci ubiegający się o stanowisko przewodniczącego szkoły zaprezentowali nam swoje sylwetki oraz przedstawili pomysły i obietnice wyborcze.

Wybory spotkały się z naprawdę dużym zainteresowaniem uczniów. Można śmiało powiedzieć, że „lokal wyborczy” praktycznie na każdej przerwie pękał w szwach, a komisja wyborcza miała pełne ręce roboty.Po przeliczeniu głosów wszystko stało się jasne - bezkonkurencyjny okazał się Adrian Wojtasik, a zaraz za nim znaleźli się Aleksandra Ławrów i Adrian Klamut.


Przewodniczący SU – Adrian Wojtasik (3LB)

Wiceprzewodniczący SU – Aleksandra Ławrów (3LC), Adrian Klamut (2LA)

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!


Tekst: Monika Piech-Bolanowska