Zwycięstwo Kuby Jańca w zawodach Nordic Walking
Dodane przez webmaster dnia 14 październik 2018 11:10:10

Kuba Janiec, uczeń LO Rymanów, okazał się najszybszy podczas „IV Ekologicznego, Bieszczadzkiego Marszu Nordic Walking”, w Dźwiniaczu Dolnym koło Ustrzyk, 13.10.2018. Kuba zdecydowanie pokonał konkurencję w swojej kategorii wiekowej do 29 lat...

Rozszerzona zawartosc newsa

Kuba Janiec, uczeń LO Rymanów, okazał się najszybszy podczas „IV Ekologicznego, Bieszczadzkiego Marszu Nordic Walking”, w Dźwiniaczu Dolnym koło Ustrzyk, 13.10.2018. Kuba zdecydowanie pokonał konkurencję w swojej kategorii wiekowej do 29 lat, i podczas dekoracji stanął na najwyższym stopniu podium.

Nadmienić należy, iż był to Kuby pierwszy start w tak poważnej imprezie i od razu zwycięstwo. W zawodach tych startowała cała plejada znakomitości z aktualną mistrzynią świata Małgorzatą Oleksyk i mistrzynią Europy Małgorzatą Kubiszyn na czele. Obecna również była Izabela Zatorska, niekwestionowana ikona światowych biegów górskich.

Gratulujemy Kubie okazałego zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów. A wszystkich tych, którzy chcieliby nauczyć się poprawnej techniki chodzenia z kijkami po okolicznych , przepięknych szlakach krajobrazowych i tych, którzy chcieliby startować w poważnych zawodach prosimy o kontakt z animatorem sportu na rymanowskim ORLIKU, Markiem Sokołowskim. Dołączcie do nas! Razem będzie nam raźniej!!!

Tekst: Marek Sokołowski