Nauczycielka na medal
Dodane przez webmaster dnia 24 październik 2018 15:12:57

W bieżącym roku odbywa się druga edycja plebiscytu "Nauczyciel na medal". Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął między innymi Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch. Kandydatów do tytułu „Nauczyciel na medal” mogli zgłaszać rodzice uczniów lub sami uczniowie. Jest nam niezwykle miło poinformować ...


Rozszerzona zawartosc newsa

W bieżącym roku odbywa się druga edycja plebiscytu "Nauczyciel na medal". Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął między innymi Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch. Kandydatów do tytułu „Nauczyciel na medal” mogli zgłaszać rodzice uczniów lub sami uczniowie.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że etap powiatowy wygrała nasza koleżanka Pani mgr Dominika Góra – Rygiel. To nauczycielka języka polskiego w liceum, oligofrenopedagog i wspaniały wychowawca. Jest niezwykle zaangażowana w życie szkoły, organizuje wiele spotkań, konferencji, sesji i uroczystości o tematyce literackiej i patriotycznej dla społeczności szkolnej i środowiskowej. Zjednuje sobie uczniów zaangażowaniem i serdecznością, to nauczycielka z pasją. Swoją charyzmą i empatią porywa uczniów do wielu działań charytatywnych i wolontariackich.