Koncert Wielkopostny „Niepojęta miłość”
Dodane przez webmaster dnia 22 marzec 2019 17:25:05

Burmistrz Gminy Rymanów, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych zapraszają Państwa na Koncert Wielkopostny „Niepojęta miłość”. Koncert odbędzie się 6 kwietnia 2019r. o godz. 18:00 w Kościele ...


Rozszerzona zawartosc newsa

Burmistrz Gminy Rymanów, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych zapraszają Państwa na Koncert Wielkopostny „Niepojęta miłość”. Koncert odbędzie się 6 kwietnia 2019r. o godz. 18:00 w Kościele pw. św. Wawrzyńca w Rymanowie.
Zaprezentowane zostaną utworyo tematyce zbliżających się Świąt Wielkanocnychautorstwa polskich i zagranicznych kompozytorów: Kamila Pałasz, Adam Kosewski & Ewa Giska, Janusz Bigda, Lenny Leblanc& Paul Baloche, KeithGetty& StuartTownend, Jack James, Bob Kauflin, Halina Kudzin.
Podczas koncertu usłyszycie Państwook. 100 wykonawców: solistów, chór i orkiestrę symfoniczną uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I st. w Rymanowie, oraz uczniów szkół muzycznych w Krośnie.
Soliści: Magdalena Szybka, Aleksandra Raś, Iwona Tylka, Dariusz Krzok
Orkiestrę poprowadzi Mieszko Szybka. Przygotowanie chóru – Iwona Tylka, przygotowanie orkiestry smyczkowej – Maria Putrzyńska. Jeden z utworów możecie Państwo usłyszeć wpisując na youtube: Koncert Noworoczny Szkoły Muzycznej I stopnia w Rymanowie.
Nad koncertem honorowy patronat przyjął Pan Wojciech Farbaniec Burmistrz Gminy Rymanów.
Serdecznie Państwa zapraszamy.