Kolejny start, kolejne „pudła”
Dodane przez webmaster dnia 04 maj 2019 18:57:46

3 maja 2019 w Krośnieńskich Zawodach Nordic Walking z okazji Święta Konstytucji 3 Maja bardzo udanie startował uczeń LO Rymanów, Kuba Janiec, który wygrał kategorię M/19. Oprócz Kuby w krośnieńskich zawodach udział wzięło troje nauczycieli z naszego ZSP ...

Rozszerzona zawartosc newsa

3 maja 2019 w Krośnieńskich Zawodach Nordic Walking z okazji Święta Konstytucji 3 Maja bardzo udanie startował uczeń LO Rymanów, Kuba Janiec, który wygrał kategorię M/19. Oprócz Kuby w krośnieńskich zawodach udział wzięło troje nauczycieli z naszego ZSP. Erwina Wilusz i Marek Sokołowski ścigali się w konkurencji Nordic Walking na dystansie 5,5 km i oboje zajęli drugie miejsca w kategoriach wiekowych. Natomiast na trasie siedmiokilometrowego biegu wystartował pan Bogdan Rajchel i ukończył go na dalszej pozycji.

Tegoroczne zawody Nordic Walking były bardzo mocno obsadzone przez najlepszych zawodników świata. Byli wśród nich rekordziści świata, mistrzowie świata i Europy oraz wielokrotni zdobywcy najwyższych lokat w rywalizacji na krajowych arenach: Marcin Michalec, Andrzej Michalski, Radosław Niepokój, Tomasz Wojtowicz, Małgorzata Oleksyk, czy też Bożena Kończewska. Gratulujemy doskonałych lokat czwórce naszych reprezentantów i życzymy dalszych sukcesów. Dołączajcie do nas! Razem będziemy mocniejsi !!!