Indeks dla Klaudii
Dodane przez webmaster dnia 13 maj 2019 18:14:39

W dniu 30 marca 2019r. odbył się finał XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie, w którym wzięło udział 57 uczniów szkół licealnych z kraju, wyłonionych spośród 16 okręgów ...

Rozszerzona zawartosc newsa
„Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć”
N. Hill

W dniu 30 marca 2019r. odbył się finał XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie, w którym wzięło udział 57 uczniów szkół licealnych z kraju, wyłonionych spośród 16 okręgów. W trzech etapach olimpiady łącznie uczestniczyło 1830 uczniów z 193 szkół licealnych. Cieszymy się ogromnie, że finalistą olimpiady została uczennica naszego LO – Klaudia Rafalska.

To kolejny już sukces Klaudii w olimpijskich zmaganiach, tym razem uwieńczony zdobyciem indeksu na uczelnię wyższą. Przyznanie laureatom i finalistom indeksów zaoferowały między innymi: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Gdański Uniwersytet Medyczny czy Uniwersytet Łódzki.

Życzymy Klaudii, aby konsekwentne dążenie do celu, które pozwoliło Jej osiągać wiele sukcesów w trakcie edukacji licealnej, pozwalało również sięgać po coraz nowsze i coraz większe laury na kolejnych etapach edukacji.


Urszula Pelczar