Do trzech razy sztuka…
Dodane przez webmaster dnia 30 maj 2019 16:05:12


Interaktywny Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Rozumiem” organizowany przez Mogalo z siedzibą w Warszawie został w bieżącym roku rozegrany po raz trzeci. Od początku jego trwania brali w nim udział uczniowie naszej szkoły...


Rozszerzona zawartosc newsa

Interaktywny Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Rozumiem” organizowany przez Mogalo z siedzibą w Warszawie został w bieżącym roku rozegrany po raz trzeci. Od początku jego trwania brali w nim udział uczniowie naszej szkoły. W ubiegłym roku laureatem został uczeń 3 klasy gimnazjum, a tym roku ta sztuka udała się uczennicy szkoły podstawowej Kornelii Magierowskiej z klasy 6b. Sukces Kornelii potwierdza jej wiedzę z zakresu języka polskiego, kultury i mediów oraz wytrwałość w sprawdzaniu swoich umiejętności i możliwości, bowiem jako jedyna uczestniczka brała udział we wszystkich trzech edycjach.

Nagrodą za zajęcie I miejsca w kraju jest bonus pieniężny oraz voucher na zakupy. Równie wysoko został sklasyfikowany debiutujący w tym konkursie Antoni Kułak, który zajął 20 m-ce w kraju i 2 m-ce w województwie podkarpackim. Na uwagę zasługują też miejsca Kornelii Strąk i Julii Szczechowskiej, które zajęły odpowiednio 8 miejsce i 11 miejsce w naszym województwie.

Wszystkich uczestnikom serdecznie gratuluję! Mam nadzieję, że ich sukcesy i dobre wyniki zachęcą w kolejnej edycji większą ilość uczniów do udziału w tym ciekawym konkursie.


Szkolny Koordynator Konkursu, Beata Miszczyk