Biathlon Letni
Dodane przez webmaster dnia 03 czerwiec 2019 15:40:11


W czwartek, 30 maja 2019, na obiektach w Zespołu Szkół Publicznych w Króliku Polskim rozegrano zawody w biathlonie letnim „Biathlon dla każdego.” Uczniowie z Naszej szkoły zajęli indywidualnie i drużynowo wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych...


Rozszerzona zawartosc newsa

W czwartek, 30 maja 2019, na obiektach w Zespołu Szkół Publicznych w Króliku Polskim rozegrano zawody w biathlonie letnim „Biathlon dla każdego.” Uczniowie z Naszej szkoły zajęli indywidualnie i drużynowo wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Klasyfikację drużynową w starszej kategorii wiekowej chłopców wygrali uczniowie z UKS Rymanów w składzie: Dawid Rabada, Eryk Zajdel, Bartłomiej Bolanowski, natomiast Kamil Kilar zajął I miejsce indywidualnie.

W młodszej kategorii wiekowej chłopcy wywalczyli II miejsce w składzie: Sebastian Litarowicz, Jan Małopolski, Bartosz Rajchel, Arkadiusz Konderak, Leon Wichrowski.

Ze względu na kapryśną pogodę zawody odbyły się na sali gimnastycznej, gdzie oprócz strzelania, do pokonania był sprawnościowy tor przeszkód.

W zawodach wzięło udział 116 uczniów z następujących szkół : UKS „Partyzant” Lubatowa, UKS Rymanów, UKS „Karpaty” Klimkówka, ZSP Posada Górna, ZSP Milcza, UKS Orły Wróblik Szlachecki, UKS Beskid Iwonicz-Zdrój oraz gospodarze zawodów UKS „Sztafeta” Królik Polski.

Gratulujemy Naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.


Opiekun: Bogdan Kustroń