Wiktoria Erwiny Wilusz
Dodane przez webmaster dnia 10 czerwiec 2019 08:20:20


„Bardzo, bardzo cieszę się i jestem niezmiernie szczęśliwa. Jest to moja pierwsza wygrana w klasyfikacji OPEN. Do tej pory zajmowałam drugie i trzecie miejsca w kategoriach wiekowych. Moja radość jest tym większa , bo ...


Rozszerzona zawartosc newsa

„Bardzo, bardzo cieszę się i jestem niezmiernie szczęśliwa. Jest to moja pierwsza wygrana w klasyfikacji OPEN. Do tej pory zajmowałam drugie i trzecie miejsca w kategoriach wiekowych. Moja radość jest tym większa , bo pokonałam dzisiaj zawodniczki, z którymi do tej pory regularnie przegrywałam. Na trasie dzisiejszego rajdu czułam się znakomicie i miałam wrażenie, że nogi same mnie niosą. Byłam pełna energii i optymizmu. Już na samym początku udało mi się odskoczyć od konkurentek i kontrolować marsz. Mniej więcej w połowie trasy uwierzyłam, że to może być mój dzień.

Wspólne treningi z Markiem Sokołowskim i Kubą Jańcem, a ostatnio również z Marzeną Szepieniec dają doskonałe rezultaty, czego najlepszym dowodem są zajmowane coraz wyższe lokaty. Łatwo nie jest. Pan Marek nie odpuszcza nam i stara się wykrzesać z nas max. możliwości w myśl zasady, im więcej potu na treningach tym łatwiej na zawodach. Z każdym kolejnym startem czuję się coraz silniejsza i chodzi mi się coraz lepiej”. – powiedziała po przekroczeniu linii mety zwyciężczyni dzisiejszego rajdu nordic walking w Budach Małpolskich, pani Erwina Wilusz, nauczycielka w rymanowskim Zespole Szkół Publicznych. Już jesteśmy silni ! Dołączcie do nas będziemy jeszcze silniejsi !!!


/MS/