Wyjazd klasy 1c do Energylandii
Dodane przez webmaster dnia 12 czerwiec 2019 08:56:23


Dnia 07.06.2019,czyli w piątek, uczniowie klasy 1C oraz część osób z klasy 1A, udało się na wyjazd do Zatoru, a dokładniej do parku rozrywki „ Energylandia” ...


Rozszerzona zawartosc newsa

Dnia 07.06.2019,czyli w piątek, uczniowie klasy 1C oraz część osób z klasy 1A, udało się na wyjazd do Zatoru, a dokładniej do parku rozrywki „ Energylandia”. Wyjazd z pod szkoły został zaplanowany na godzinę 5:00. Całą drogę, uczniowie spędzali na słuchaniu muzyki, rozmowach albo śnie. Dotarliśmy chwile przed otwarciem więc czas upłynął nam na robieniu sobie wspólnych zdjęć. Jednak nie byliśmy w stanie oderwać wzroku od najnowszej atrakcji w parku, czyli „Hyperiona”, czyli kolejki która wprawiała w zachwyt, a jednocześnie jeżyła włos. Tylko najodważniejsi zdecydowali się wsiąść do niej.

Niezwykłą przyjemność sprawiały też atrakcje wodne, które pozwalały nam się schłodzić podczas południowego upału. Zdarzały się oczywiście przypadki gdzie niektóre osoby nie wytrzymywały i „odpływały” na chwilę, jednak większość bawiła się świetnie. W drogę powrotną wyruszyliśmy o godzinie 15:45. Niestety, droga do domu nie była sielanką. Musieliśmy się zmierzyć z okropnym upałem wewnątrz busa, który wysysał z nas niemal wszystkie siły. Ratunkiem dla nas stał się nasz ulubiony i przez wszystkich znany McDonald’s, w którym nabraliśmy energii do dalszej podróży. Około godziny 21 zadowoleni i pełni wrażeń dotarliśmy pod teren naszej szkoły.

Maximilian Jurkowski 1LC