Wycieczka klas szóstych
Dodane przez webmaster dnia 13 czerwiec 2019 11:10:39


W dniach 3-4 czerwca br. klasy szóste Szkoły Podstawowej w Rymanowie pojechały na wycieczkę szkolną do Energylandii i Ojcowskiego Parku Narodowego. ...


Rozszerzona zawartosc newsa

W dniach 3-4 czerwca br. klasy szóste Szkoły Podstawowej w Rymanowie pojechały na wycieczkę szkolną do Energylandii i Ojcowskiego Parku Narodowego.

Klasy wraz z opiekunami wyjechały autobusem z rymanowskiego rynku około godziny 6:00. Po kilkugodzinnej jeździe z nielicznymi przystankami autobus dojechał do Energylandii mniej więcej o godzinie 11:00.W parku rozrywki główną atrakcją był rollercoaster „Hyperion”. Z innych atrakcji można wymienić: Formułę 1, Energusia dla najmłodszych, Mayan i wiele innych. Każdy otrzymał także kupon na darmowe frytki i lemoniadę. Klasy pozostały tam do godziny 17:00. Po tym wycieczka wyjechała do hotelu „Kosynier”, gdzie uczniom zostały przydzielone dwu, trzy, i czteroosobowe pokoje. Następnego dnia, po śniadaniu uczestnicy wycieczki spakowali się i po wniesieniu bagaży do autobusu pojechali do Ojcowskiego Parku Narodowego. Uczniowie widzieli tam m.in. Maczugę Herkulesa, zamek na Pieskowej Skale oraz Grotę Łokietka. Następnie klasy poszły zjeść obiad. Po zjedzeniu uczniowie i opiekunowie powędrowali do autobusu. Droga powrotna minęła bez przeszkód. Autobus dojechał na miejsce około godziny 21:00.

Wszyscy byli bardzo szczęśliwi z wycieczki i chętnie pozostaliby tam jeszcze na kilka dni.


Autor tekstu:
Antoni Kułak
Klasa 6 b

Autorki zdjęć:
Kornelia Magierowska
Julia Szczechowska
Klasa 6 b