Wycieczka komunijna klas trzecich
Dodane przez webmaster dnia 13 czerwiec 2019 19:28:40


Dnia 12.06 br., dokładni miesiąc po pierwszej komunii świętej, dzieci klasy 3a i 3b wraz z księdzem Bartłomiejem Dziepakiem , wychowawczynią panią Agatą Kościńską, panią Dominiką Rutką oraz rodzicami wybrały się na wycieczkę komunijną do Polańczyka, Myczkowiec i Solinę. ....


Rozszerzona zawartosc newsa

Dnia 12.06 br., dokładni miesiąc po pierwszej komunii świętej, dzieci klasy 3a i 3b wraz z księdzem Bartłomiejem Dziepakiem , wychowawczynią panią Agatą Kościńską, panią Dominiką Rutką oraz rodzicami wybrały się na wycieczkę komunijną do Polańczyka, Myczkowiec i Solinę.

Od rana pogoda była piękna. Po przyjeździe do Polańczyka dzieci w strojach komunijnych uczestniczyły we Mszy Świętej w sanktuarium Matki Pięknej Miłości.

Następnym punktem naszej wycieczki był ogród biblijny oraz park miniatur i zwierzyniec w Myczkowcach. Po obiedzie udaliśmy się nad Solinę, gdzie spotkaliśmy się ze zmianą pogody. Padał deszcze lecz nie zepsuło to miłej zabawy. Dzieci miło spędziły czas na zakupie pamiątek, a największą atrakcją był rejs statkiem po jeziorze.

Na zakończenie zjedliśmy pyszną kiełbaskę z grilla i bezpiecznie wróciliśmy do Rymanowa.


Urszula Niemczyk