Słodka Środa w Szkole Podstawowej w Rymanowie
Dodane przez webmaster dnia 24 czerwiec 2019 17:47:42


W dniu 12 czerwca bieżącego roku odbyła się w naszej szkole Słodka Środa. Jest to pyszna i bardzo lubiana przez uczniów akcja charytatywna, którą Samorząd uczniowski organizuje aby zebrać środki finansowe dla osób będących w potrzebie...


Rozszerzona zawartosc newsa

W dniu 12 czerwca bieżącego roku odbyła się w naszej szkole Słodka Środa. Jest to pyszna i bardzo lubiana przez uczniów akcja charytatywna, którą Samorząd uczniowski organizuje aby zebrać środki finansowe dla osób będących w potrzebie. Tym razem chcieliśmy wesprzeć finansowo byłego ucznia Szkoły Podstawowej, zapalonego sportowca, odnoszącego wspaniałe sukcesy. Pragnęliśmy przyczynić się do spełnienia jego marzenia o wyjeździe na międzynarodową olimpiadę.

Uczniowie klas 1 – 7 włączyli się ochoczo w akcję a zebrane pieniążki zostaną przekazane naszemu byłemu uczniowi. Na szczególną pochwałę zasługuje postawa klasy 2a której wszyscy bez mała uczniowie wzięli udział w akcji. Wielkie podziękowania dla nich oraz dla wszystkich uczniów o wielkich i wrażliwych sercach. Tak trzymajcie !!!!


Tekst: G. Kwiatkowska