Erwina Wilusz brązową medalistką Mistrzostw Polski
Dodane przez webmaster dnia 08 lipiec 2019 17:49:25


7 lipca 2019 podczas VII Otwartych Mistrzostw Polski w Biathlonowym Nordic Walking rozgrywanych w Kościelisku, nauczycielka z ZSP w Rymanowie, Pani Erwina Wilusz, wywalczyła brązowy medal...


Rozszerzona zawartosc newsa

7 lipca 2019 podczas VII Otwartych Mistrzostw Polski w Biathlonowym Nordic Walking rozgrywanych w Kościelisku, nauczycielka z ZSP w Rymanowie, Pani Erwina Wilusz, wywalczyła brązowy medal. Przegrała jedynie z drugą na mecie Mariolą Pasikowską, która od lat należy do ścisłej europejskiej czołówki nordic walking i zwyciężczynią Krystyną Pałką Guzik, biathlonową wicemistrzynią świata. Ponadto pani Erwina została doceniona i wyróżniona przez sędziów oraz nagrodzona przez organizatorów mistrzostw za perfekcyjną technikę marszu.

Kolejną bardzo dobrą wiadomością jest zwycięstwo i tytuł mistrzyni kraju VII Otwartych Mistrzostw Polski w Biathlonowym Nordic Walking, w kategorii „Junior”, wywalczone przez absolwentkę LO w Rymanowie, Paulinę Niepokój. Obie nasze panie, podczas mistrzostw, reprezentowały barwy Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „SOKÓŁ” w Rymanowie. Paulina i Erwina w najbliższą niedzielę powalczą indywidualnie o medale Górskich Mistrzostw Europy w Ustrzykach. Ponadto pani Erwina w sobotę 13.07 wystartuje na Laworcie w sztafecie LO Rymanów 2+2x5, którą uzupełniać będą Jakub Janiec, Marzena Szepieniec i Marek Sokołowski. Gratulujemy dotychczasowych, wspaniałych dokonań i życzymy kolejnych sukcesów.


/MS/