Pierwszoklasiści rymanowskiego LO na Cergowej
Dodane przez webmaster dnia 27 wrzesień 2019 14:52:11

Dnia 24 września 2019 roku uczniowie klas pierwszych liceum czteroletniego wraz z opiekunami wybrali się na Górę Cergowską. Mimo nie najlepszych warunków pogodowych młodzież z wielkim zaangażowaniem wspinała się po stromych zboczach....


Rozszerzona zawartosc newsa

Dnia 24 września 2019 roku uczniowie klas pierwszych liceum czteroletniego wraz z opiekunami wybrali się na Górę Cergowską.

Mimo nie najlepszych warunków pogodowych młodzież z wielkim zaangażowaniem wspinała się po stromych zboczach. Kiedy wszyscy dotarli na szczyt, mogli wyjść na wieżę widokową. Niestety, z powodu gęstej mgły nie mieli okazji ujrzeć wszystkich szczegółów tego fascynującego miejsca. Nie było to dużą przeszkodą, gdyż z zapałem ruszyli dalej. Duże zainteresowanie budziło wejście do Jaskini Pod Bukiem. Na końcu tej integracyjnej wyprawy uczniowie zgromadzili się przy „Złotej Studzience” związanej ze św. Janem z Dukli.

Podczas wycieczki wszyscy podziwiali piękno jesiennej przyrody, poznawali się wzajemnie i zawierali nowe znajomości. Ta wycieczka pozostanie pięknym wspomnieniem dla wszystkich uczestników.


Tekst: Anna Ulita
Kl. 1LB4