Europejski dzień języków obcych 2019
Dodane przez webmaster dnia 04 październik 2019 14:11:13

W dniu 26 września spora grupa uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Rymanowie wraz z opiekunami: p. Magdaleną Piotrowską, p. Martą Stefańską, p. Katarzyną Piwowar i p. Anną Kenar – Szul wzięła udział w obchodach Europejskiego Dnia Języków Obcych ...


Rozszerzona zawartosc newsa

W dniu 26 września spora grupa uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Rymanowie wraz z opiekunami: p. Magdaleną Piotrowską, p. Martą Stefańską, p. Katarzyną Piwowar i p. Anną Kenar – Szul wzięła udział w obchodach Europejskiego Dnia Języków Obcych. W tym celu udaliśmy się do siedziby Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, która dbając o promocję różnorodności kulturowej i językowej, a przede wszystkim troszcząc się o propagowanie nauki języków obcych przez całe życie, zarówno w szkole, jak i poza nią, już po raz siódmy przyłączyła się do Europejskiego Dnia Języków.

W ramach tego wydarzenia nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w grach i zabawach językowych w kilku sekcjach – angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej i rosyjskiej oraz wykazać się zarówno odwagą, jak i kreatywnością biorąc udział w przedsięwzięciu zwanym „Językowy FOTOLAB”, w którym to mogli wykonać fotografie związane z Europejskim Dniem Języków na tle specjalnej ścianki z wykorzystaniem przeróżnych dostępnych gadżetów nawiązujących do tematyki wydarzenia.


Anna Kenar – Szul