O Srebrne Muszkiety
Dodane przez webmaster dnia 06 październik 2019 20:49:34

Brąz dla LO w Rymanowie w Finale Centralnych Zawodów Strzeleckich " O Srebrne Muszkiety". W dniach od 30.09.do 02.10.2019 r na strzelnicy Cywilno - Wojskowego Związku Sportowego " Zawisza" w Bydgoszczy odbył się Finał Centralny 58 Zawodów Strzeleckich " O Srebrne Muszkiety". ...


Rozszerzona zawartosc newsa

Brąz dla LO w Rymanowie w Finale Centralnych Zawodów Strzeleckich " O Srebrne Muszkiety". W dniach od 30.09.do 02.10.2019 r na strzelnicy Cywilno - Wojskowego Związku Sportowego " Zawisza" w Bydgoszczy odbył się Finał Centralny 58 Zawodów Strzeleckich " O Srebrne Muszkiety".

W walce o medale spotkały się reprezentacje 14 województw. Województwo Podkarpackie reprezentowali uczniowie z LO w Rymanowie. Drużyna dziewcząt w składzie- Sandra Szwarc, Wiktoria Wróbel, Aleksandra Oskorip wystrzelała brązowy medal. Zespół chłopców w składzie- Michał Rajnik, Kamil Trębacz, Igor Dębicki uplasował się na wysokim 4 miejscu. Znakomicie spisali się nasi uczniowie także indywidualnie zajmując bardzo wysokie miejsca.

3 miejsce - Sandra Szwarc
4 miejsce - Wiktoria Wróbel
9 miejsce - Aleksandra Oskorip
3 miejsce - Michał Rajnik
19 miejsce- Igor Dębicki
22 miejsce- Kamil Trębacz
Brązowy medal dziewcząt, wysokie lokaty pozostałych uczestników i zacięta walka do ostatniego strzału w tak prestiżowych zawodach strzeleckich były możliwe dzięki dużemu zaangażowaniu i sumiennej pracy naszych strzelców. Gratulacje !!!!!!