Już po otrzęsinach…
Dodane przez webmaster dnia 04 listopad 2019 09:23:04

23 października w naszej szkole zgodnie z tradycją odbyły się otrzęsiny klas pierwszych liceum, które zorganizowali drugoklasiści. Około godziny 17:00 zaproszeni uczniowie wraz z wychowawcami (Wszyscy wystylizowani na kociaki) gotowi byli do zabawy. 7 klas walczyło o zaszczytny tytuł zwycięzcy z pełną determinacją...


Rozszerzona zawartosc newsa

23 października w naszej szkole zgodnie z tradycją odbyły się otrzęsiny klas pierwszych liceum, które zorganizowali drugoklasiści. Około godziny 17:00 zaproszeni uczniowie wraz z wychowawcami (Wszyscy wystylizowani na kociaki) gotowi byli do zabawy. 7 klas walczyło o zaszczytny tytuł zwycięzcy z pełną determinacją. Wszyscy świetnie poradzili sobie z konkurencjami takimi jak "wycieczka do zoo" i "kalambury". Uczniowie i wychowawcy wykazali się dużą wiedzą w quizach o szkole i przedsiębiorczości oraz zręcznością w przekładaniu koca na drugą stronę ( bez dotykania podłogi!).

Walka była wyrównana, doszło nawet do dogrywki, którą rozstrzygnął taniec obu remisujących drużyn. Wszystkie klasy poradziły sobie znakomicie, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Po przeliczeniu punktów okazało się, że wygrała klasa 1LC3! Wręczone zostały dyplomy dla zwycięzców i pozostałych klas, a następnie odczytaliśmy przysięgę. Ochrzczone pierwszaki mogły już pełnoprawnie przystąpić do wspólnej zabawy na dyskotece.

Gratulujemy serdecznie wszystkim i życzymy dużo sukcesów w naszej szkole.


Elisa