Piękna nasza Polska cała, dzielna, wolna i wspaniała …..
Dodane przez webmaster dnia 25 listopad 2019 16:08:28

Tak śpiewali uczniowie młodszych klas w ZSP w Rymanowie obchodząc 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę . Trzecioklasiści pragną swą pasją miłości i szacunku dla Ojczyzny zarazić młodszych kolegów ...


Rozszerzona zawartosc newsa

Tak śpiewali uczniowie młodszych klas w ZSP w Rymanowie obchodząc 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę . Trzecioklasiści pragną swą pasją miłości i szacunku dla Ojczyzny zarazić młodszych kolegów . Odświętne stroje, pełne powagi narracje, recytacje i niezwykłe zaangażowanie podczas śpiewu patriotycznych pieśni - tak w skrócie można opisać to co działo w 12 listopada w auli szkolnej. Organizatorzy apelu przygotowali także prezentację multimedialną o życiu i działalności Józefa Piłsudskiego. Zaproszona przez SU Pani Dyrektor Elżbieta Nadziakiewicz ze wzruszeniem dziękowała artystom i ich opiekunom.

W trakcie spotkania uczniowie obejrzeli także krótką filmową relację z ogólnopolskiej akcji śpiewania hymnu „Szkoła Do Hymnu”, które odbyło się w naszej szkole w piątek poprzedzający 11 Listopada, o godzinie 11:11 na sali gimnastycznej.

Na zakończenie apelu SU klas młodszych posumował szkolny konkurs plastyczny „80 lat temu …”. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy zwycięzcom.


Opiekunki SU: Ewa Niemczyk i Barbara Radzięciak