Bieg przeszkodowy Little Hereoes
Dodane przez webmaster dnia 26 listopad 2019 12:07:58

W dniu 22 listopada odbył się w Sieniawi przeszkodowy bieg Little Hereoes, zorganizowany przez Stowarzyszenie Gigów Przeszkodowych, Terenowych i Ekstremalnych z siedzibą w Olsztynie ...


Rozszerzona zawartosc newsa

W dniu 22 listopada odbył się w Sieniawi przeszkodowy bieg Little Hereoes, zorganizowany przez Stowarzyszenie Gigów Przeszkodowych, Terenowych i Ekstremalnych z siedzibą w Olsztynie.
Impreza Little Hereoes, to wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano „najsprawniejszego” zawodnika.
Na trasie znajdowały się przeszkody, które weryfikowały sprawność, W dniu 22 listopada odbył się w Sieniawi przeszkodowy bieg Little Hereoes, zorganizowany przez Stowarzyszenie Gigów Przeszkodowych, Terenowych i Ekstremalnych z siedzibą w Olsztynie.
skoczność , siłę i szybkość zawodników.
W zawodach wzięły udział szkoły z gminy Rymanów i gminy Brzozów. Duża frekwencja startujących dzieci z klas 4 – 8, potwierdziły, że zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.
Bieg przeprowadzony został na dystansie 1000 metrów na przełaj, podczas którego dzieci do pokonania miały ustawione przeszkody mierzące podstawowe cechy motoryczne.
Reprezentacja Naszej Szkoły liczyła 29 osób uzyskując bardzo dobre wyniki w klasyfikacji generalnej a najlepiej spisali się : Pelczarski Paweł - 1 miejsce oraz Leon Wichrowski – 2 miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.