Szkolna Strefa Zabawy
Dodane przez webmaster dnia 02 styczeń 2020 15:25:49

Aby dobrze sie bawić, czegoś sie nauczyć, zaprzyjaźnić, wcale nie trzeba wyjeżdżać. Więcej, można to znaleźć w naszej szkole. Proponujemy uczniom gry, zabawy. Zbudujemy wymarzone roboty i zaprogramujemy je do wykonywania rozmaitych czynności. Weźmiemy udział w wielu kreatywnych zabawach. Będziemy wycinać, kleić, rysować no i oczywiście gotować. Jeżeli pogoda dopisze ulepimy bałwana. Więcej informacji w rozwinięciu newsa...


Rozszerzona zawartosc newsa

Aby dobrze sie bawić, czegoś sie nauczyć, zaprzyjaźnić, wcale nie trzeba wyjeżdżać. Więcej, można to znaleźć w naszej szkole. Proponujemy uczniom gry, zabawy. Zbudujemy wymarzone roboty i zaprogramujemy je do wykonywania rozmaitych czynności. Weźmiemy udział w wielu kreatywnych zabawach. Będziemy wycinać, kleić, rysować no i oczywiście gotować. Jeżeli pogoda dopisze ulepimy bałwana.

Poniedziałek
Gry i zabawy na wesoło.
Rzeźba w glinie.
Ferie z Robotem.

Wtorek
Karnawałowe szaleństwo.
Gotuj z Tadziem.
Ferie z Robotem.

Środa
Bałwankowe inspiracje.
Zimowe podchody.
Ferie z Robotem.

Czwartek
Szkolny Master Szef.
Play and fun.
Ferie z Robotem.

Piątek
Spotkanie z ciekawą książką (wyjście do biblioteki miejskiej).
Maraton gier zapomnianych.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej zabawy w pierwszym tygodniu ferii (13 – 17 stycznia 2020 r.) w godzinach od 9.00 do 13.00.
Odpłatność: 50 zł za turnus (proponujemy drugie śniadanie i zupkę oraz napoje).
Zainteresowanych zajęciami prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły Podstawowej w godzinach od 7.00 – 15.00 pod numerem telefonu: 789128866.