Dzień Krawata na Dzień Chłopaka !!!
Dodane przez webmaster dnia 01 październik 2020 16:49:57

Dzień 30 września to bardzo ważna data – jest to przecież święto wszystkich chłopców, zarówno tych dużych jak i tych trochę młodszych. W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pt.” Dzień Krawata na Dzień Chłopaka”. I nagle w klasach i na korytarzach naszej szkoły pojawili się niezwykle eleganccy dżentelmeni....Rozszerzona zawartosc newsa

Dzień 30 września to bardzo ważna data – jest to przecież święto wszystkich chłopców, zarówno tych dużych jak i tych trochę młodszych. W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pt.” Dzień Krawata na Dzień Chłopaka”. I nagle w klasach i na korytarzach naszej szkoły pojawili się niezwykle eleganccy dżentelmeni.

Krawat jest dobry na każdą okazję, nie tylko od święta. Tak chętnie noszony na co dzień przez naszych rodziców i dziadków, niestety odchodzi w zapomnienie. A przecież nadaje on wdzięku i elegancji właścicielom tej części garderoby. Warto przypomnieć sobie o tym – nie tylko przy okazji Międzynarodowego Dnia Krawata obchodzonego 30 września.

Tego dnia nasi szkolni chłopcy i mężczyźni mogli poczuć się wyjątkowo ponieważ włożyli krawaty, w ten sposób świętując „Dzień Krawata”. Ten szczególny dzień połączyliśmy z Dniem Chłopaka, jako że krawat, atrybut męskości nieodłącznie kojarzy się z płcią męską, upiększając ją i dodając elegancji.

Nasi mężczyźni z dumą i wdziękiem eksponowali eleganckie, pomysłowe i często śmieszne krawaty, wzbudzając podziw i sympatię wszystkich szkolnych pań i dziewczyn.

Naszym wspaniałym Panom, zarówno starszym jaki młodszym składamy serdeczne życzenia spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.