Prezentacja szkół Erasmus + „Zaprogramuj się w logikę”
Dodane przez webmaster dnia 17 listopad 2020 23:42:49

Z uwagi na istniejące ograniczenia spotkanie zapoznawcze pomiędzy szkołami partnerskimi zostało przeprowadzone na platformie Zoom dnia 16 listopada 2020. Pomimo trudności, wszystkie szkoły podeszły do sprawy bardzo profesjonalnie. Uczniowie każdej ze szkół przedstawili w różnej formie pozostałym uczestnikom spotkania informacje związane z miejscem, w którym żyją oraz szkołą w której się uczą...
Rozszerzona zawartosc newsa

Z uwagi na istniejące ograniczenia spotkanie zapoznawcze pomiędzy szkołami partnerskimi zostało przeprowadzone na platformie Zoom dnia 16 listopada 2020.
Pomimo trudności, wszystkie szkoły podeszły do sprawy bardzo profesjonalnie. Uczniowie każdej ze szkół przedstawili w różnej formie pozostałym uczestnikom spotkania informacje związane z miejscem, w którym żyją oraz szkołą w której się uczą.
Jako pierwsi prezentowali się uczniowie z Bułgarii. Mogliśmy zobaczyć imponujące warunki do nauki i zobaczyć otwartość i chęć współpracy zarówno ze strony uczniów jak i koordynatorów. Następnie grupa z Rumunii pokazała ich zaplecze szkolne, profile i dużą ilość certyfikatów na arenie międzynarodowej. Jako ostatni zaprezentowały się dziewczyny naszej szkoły: Klaudia Onyszko i Gabriela Szteliga – klas 2LB3 oraz uczennice klasy 8a – Fabisz Amelia i Wiktoria Małopolska. Dziewczyny opowiedziały o naszej szkole, Rymanowie i okolicy.
Spotkanie było bardzo miłym doświadczeniem dla uczniów, ale także dla nas nauczycieli. Kolejne spotkanie bardziej tematyczne zaplanowane jest na grudzień.
Składamy podziękowania p. Magdalenie Garncarczyk za prowadzenie tego spotkania, p. Marcie Hanus za przygotowanie merytoryczne uczennic do wykonania prezentacji i jej ekspozycji oraz oczywiście naszym uczennicom za włożoną pracę i niemały stres podczas wystąpień. Mamy nadzieję, że czas epidemii w końcu skończy się i kolejne cele realizowanego projektu będą już w warunkach na żywo z dużo większą liczbą uczniów.Koordynatorzy projektu: p. Magdalena Piotrowska i Piotr Kowalczyk