MASTERING ENGLISH czyli XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego MEMORY MASTER
Dodane przez webmaster dnia 29 listopad 2020 20:50:44

W dniu 20 listopada 2020 roku liczna grupa uczniów klas IV – VIII Szkoły Podstawowej w Rymanowie uczestniczyła w XIII już edycji językowego konkursu leksykalnego „Memory Master” o zasięgu ogólnopolskim...


Rozszerzona zawartosc newsa

W dniu 20 listopada 2020 roku liczna grupa uczniów klas IV – VIII Szkoły Podstawowej w Rymanowie uczestniczyła w XIII już edycji językowego konkursu leksykalnego „Memory Master” o zasięgu ogólnopolskim. Konkurs cieszy się od lat dużą popularnością ze względu na jasno określony zakres materiału do opanowania, obejmujący listy konkretnego słownictwa dostosowane odpowiednio do etapu edukacyjnego. W związku z tym konkurencja także jest niemała. Wyjątkowo na czas pandemii tradycyjna forma konkursu została zmieniony na test online, nie oznaczało to jednak obniżenia poziomu trudności zadań, tym bardziej, że organizator wprowadził liczne obostrzenia mające wyeliminować potencjalne nieuczciwe działania uczestników.

Pragnę z dumą poinformować, że dwoje naszych uczniów, Filip Taras (IVa) i Wiktoria Małopolska (VIIIa), uzyskało wynik 100 %, a tym samym tytuł laureata I stopnia, zaś sześcioro innych - z wynikami powyżej 90% - zdobyło tytuły laureata II lub III stopnia.
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom i dziękuję za wasz entuzjazm.
Życzę wytrwałości w dążeniu do przyszłych sukcesów.


Marta K. Hanus