WEWNĄTRZASZKOLNY KONKURS JęZYKA ANGIELSKIEGO „MASTER OF ENGLISH”
Dodane przez webmaster dnia 19 marzec 2013 15:53:02

W dniu 28 lutego (czwartek) bieżącego roku 14 uczniów naszego liceum wzięło udział w Wewnątrzszkolnym Konkursie Języka Angielskiego THE ENGLISH LANGUAGE CONTEST „MASTER OF ENGLISH”, który odbył się w ramach projektu realizowanego przez naszą szkołę „ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ”.


Rozszerzona zawartosc newsa

Uczniowie zmierzyli się z 11 zadaniami o różnym stopniu trudności, które miały na celu sprawdzenie umiejętności czytania, słuchania i pisania, a także wiedzy dotyczącej leksyki, gramatyki oraz znajomości geografii, historii, polityki oraz kultury krajów anglojęzycznych, takich jak: Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia. Na rozwiązanie testu uczestnicy konkursu mieli 90 minut, zaś zdobyć mogli łącznie aż 140 pkt. Jak się okazało pytania wcale nie były proste, gdyż żaden z uczniów nie otrzymał tzw. „maksa”. Poniżej w tabelce prezentuję najlepsze wyniki osiągnięte przez naszych uczniów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję wiedzy i odwagi. Dziękuję, że wzięli udział w tym konkursie i życzę wielu podobnych sukcesów w przyszłości.

1. SEBASTIAN MENET II A
2. JOANNA BOLANOWSKA I B
3. MACIEJ MENET I B
4. MIŁOSZ BIAŁKO II B
5. KAROLINA KWIATKOWSKA I B
6. EDYTA ZIEMLAńSKA II B
7. ALEKSANDRA KRÓLICKA II B
8. KLAUDIA REPTAK I A
9. EWA MICHALSKA II B
10. PAULA ULIASZ III C
11. ROBERT KALISZ II B
12. SYLWIA HANUS III B

Anna Kenar – Szul