Liceum Ogólnokształcące w Rymanowie Gminny Konkurs Piosenki "Aleją Gwiazd"
Dodane przez webmaster dnia 14 listopad 2017 18:39:11

W dniu 27 października w sali kina "Sokół" w Rymanowie odbył się finał gminnego konkursu piosenki "Aleją Gwiazd”, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie. Wśród finalistów znaleźli się uczniowie ZSP w Rymanowie, którzy zakwalifikowali się do finału podczas eliminacji rozgrywających się w dniach 24-25 października ...


Rozszerzona zawartosc newsa

W dniu 27 października w sali kina "Sokół" w Rymanowie odbył się finał gminnego konkursu piosenki "Aleją Gwiazd”, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie. Wśród finalistów znaleźli się uczniowie ZSP w Rymanowie, którzy zakwalifikowali się do finału podczas eliminacji rozgrywających się w dniach 24-25 października.
W kategorii wiekowej klas I-III szkoły podstawowej II miejsce zajęła Sara Puchalik, a wyróżnienie zdobyła Milena Wołczańska. Uczennice te zdobyły serca zgromadzonej publiczności utworami "Rzeka marzeń" oraz "A ja mam psa".
W kategorii wiekowej klas gimnazjalnych III miejsce wyśpiewał Krystian Wołczański, który oczarował słuchaczy piosenką pt. "Arabska Noc". Wyróżnienie zdobyła Sara Di Pasquale utworem „Remedium”.
W kategorii wiekowej klas I-III liceum II miejsce zajęła Gabriela Winnicka, prezentując piosenkę z repertuaru Maryli Rodowicz „Niech żyje bal”. Wyróżnienie zdobyła Katarzyna Gierlicka, prezentując utwór „Kiedyś byłam różą”.
Serdecznie gratulujemy naszym wokalistom oraz życzymy dalszych sukcesów!

opracowała Martyna Polakowska