Liceum Ogólnokształcące w Rymanowie W zawodach ping-pongowych też startujemy
Dodane przez webmaster dnia 15 listopad 2017 20:51:22

Dominik Wojtasik i Szczepan Deptuch to nasi gimnazjaliści, którzy brali udział w drużynowej Gimnazjadzie tenisa stołowego w Klimkówce, 15.11.2017. W żargonie sportowym można byłoby powiedzieć, że zajęli „najgorsze” z możliwych miejsc, tuż za podium, czyli czwarte. Biorąc pod uwagę fakt, że był to ich pierwszy występ w tego typu turnieju, podczas którego musieli mierzyć się z bardziej ogranymi, w różnego rodzaju zawodach konkurentami, należy uznać ich występ za bardzo udany ...


Rozszerzona zawartosc newsa

Dominik Wojtasik i Szczepan Deptuch to nasi gimnazjaliści, którzy brali udział w drużynowej Gimnazjadzie tenisa stołowego w Klimkówce, 15.11.2017. W żargonie sportowym można byłoby powiedzieć, że zajęli „najgorsze” z możliwych miejsc, tuż za podium, czyli czwarte. Biorąc pod uwagę fakt, że był to ich pierwszy występ w tego typu turnieju, podczas którego musieli mierzyć się z bardziej ogranymi, w różnego rodzaju zawodach konkurentami, należy uznać ich występ za bardzo udany.
Pod względem umiejętności Dominik i Szczepan nie ustępowali swoim rywalom. Stawka zawodników z Klimkówki, Milczy, Głębokiego i Królika Polskiego reprezentowała bardzo wyrównany poziom. O wygranym lub przegranym secie niejednokrotnie decydowała jedna lepiej zagrana piłka, jedno muśnięcie siateczki lub pojedyncza” ocierka” o krawędź stołu. Jeden mniej błąd własny i odrobina więcej szczęścia, które niekoniecznie sprzyja lepszym, mogło wywindować naszych chłopców nawet na pierwsze miejsce. Potencjał jest więc ogromny. „Pierwsze koty za płoty”.
Okazja do rewanżu na pewno będzie jeszcze niejedna. Dziękujemy za występ, gratulujemy miejsca w pierwszej czwórce, trzymamy kciuki i czekamy na więcej.

Marek Sokołowski