Licealiści w Jedliczu
Dodane przez webmaster dnia 19 grudzień 2017 20:13:36

Trzy wspólne treningi oraz dwa sparingi z licealistkami wystarczyły chłopcom z LO w Rymanowie do wywalczenia czwartego miejsca podczas piątkowej Licealiady, w Jedliczu, 15.12.2017r. Barwy naszego LO reprezentowali: Bartek Chaberski, Krzysiek Hanus, Damian Pańczyszyn, Michał Niepokój, Miłosz Sołtysik, Mikołaj Gębalik, Dawid Gibała, Mirek Bieleń oraz Gabryś Smoleń. Pomysł wystartowania w tych zawodach narodził się podczas „środy z siatkówką” ...


Rozszerzona zawartosc newsa

Trzy wspólne treningi oraz dwa sparingi z licealistkami wystarczyły chłopcom z LO w Rymanowie do wywalczenia czwartego miejsca podczas piątkowej Licealiady, w Jedliczu, 15.12.2017r. Barwy naszego LO reprezentowali: Bartek Chaberski, Krzysiek Hanus, Damian Pańczyszyn, Michał Niepokój, Miłosz Sołtysik, Mikołaj Gębalik, Dawid Gibała, Mirek Bieleń oraz Gabryś Smoleń. Pomysł wystartowania w tych zawodach narodził się podczas „środy z siatkówką”. Wzorem lat ubiegłych organizowane są cotygodniowe zajęcia z piłki siatkowej, które odbywają się w naszej hali sportowej, w każdą środę w godz. 19:00 – 21:00.
Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców internatu i uczniów naszego Zespołu Szkół Publicznych. Gwarantujemy sympatyczną atmosferę, możliwość wzięcia udziału w grze typowo rekreacyjnej z uproszczonymi przepisami, dla każdego bez względu na umiejętności. Celem nie jest szlifowanie wyników sportowych, a propagowanie siatkówki jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, np. po zakończonych naukach własnych w internacie. Na początku stycznia planowana jest żeńska Licealiada w Iwoniczu. Spośród stałych uczestniczek biorących udział w środowych zajęciach chcemy wyselekcjonować reprezentację szkoły i wystartować w zawodach aby przekonać się jak dużo umiejętności brakuje nam jeszcze do najlepszych.

Marek Sokołowski