Nasze sukcesy

Nazwa konkursu Uczeń Klasa Zasięg
Miejsce
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - 2008 Zając Agata III ogólnopolski Finał wojewódzki
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - 2009 Wołczańska Edyta II ogólnopolski Finał wojewódzki
Olimpiada Przedmiotowa z Historii - 2008 Karaś Katarzyna II ogólnopolski Finał wojewódzki
Olimpiada Przedmiotowa z Historii - 2008 Zając Agata III ogólnopolski Finał wojewódzki
Olimpiada Przedmiotowa z Historii - 2009 Karaś Katarzyna III ogólnopolski Finał wojewódzki
Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna - 2008 Dembiczak Magdalena II ogólnopolski Finał okręgowy
Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna - 2009 Smoleń Anna I ogólnopolski Finał okręgowy
Olimpiada Przedmiotowa z Przedsiębiorczości - 2009 Piotr Wojtoń III ogólnopolski Finał okręgowy
Olimpiada Przedmiotowa z Przedsiębiorczości - 2009 Michał łuszcz III ogólnopolski Finał okręgowy
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - 2007 Langos Jarosław III ogólnopolski Finał wojewódzki
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - 2007 ?liwka Wojciech III ogólnopolski Finał wojewódzki
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - 2007 Kilar Piotr ogólnopolski Finał wojewódzki
Konkurs Matematyczny AGH w Krakowie „Diamentowy Indeks” - 2009 Szepieniec Szczepan III ogólnopolski II etap
Konkurs Języka Angielskiego Test OXFORD Plus - 2007 łożańska Agata I ogólnopolski 88/100 pkt.

Laureat III stopnia

Konkurs Języka Angielskiego Test OXFORD Plus - 2007 Ziajka Artur II ogólnopolski 80/100 pkt.

Laureat V stopnia

Konkurs Języka Angielskiego Test OXFORD Plus - 2007 Czerniec Sebastian II ogólnopolski 72/100 pkt.
Konkurs Matematyczny OXFORD Test Matematyka Plus - 2008 Smoleń Anna I międzynarodowy 88/100 pkt.

Laureat III stopnia

Konkurs Matematyczny OXFORD Test Matematyka Plus - 2008 Smoleń Krzysztof III międzynarodowy 88/100 pkt.

Laureat III stopnia

Konkurs Matematyczny OXFORD Test Matematyka Plus - 2008 Litarowicz Adrianna I międzynarodowy 72/100 pkt.
Konkurs Matematyczny OXFORD Test Matematyka Plus - 2008 Przytulska Katarzyna I międzynarodowy 72/100 pkt.
Konkurs Matematyczny OXFORD Test Matematyka Plus - 2007 Murdzyk Aldona I międzynarodowy 72/100 pkt.
Konkurs Matematyczny OXFORD Test Matematyka Plus - 2007 Smoleń Krzysztof III międzynarodowy 72/100 pkt.
Konkurs „Dialog Międzykulturowy” Zespół ogólnopolski wyróżnienie
Alfik Matematyczny 2007 Smoleń Krzysztof III międzynarodowy 5 w woj.
Alfik Matematyczny 2007 Maślany Józef II międzynarodowy 17 w woj.
Alfik Matematyczny 2007 Szepieniec Szczepan II międzynarodowy 20 w woj.
Alfik Matematyczny 2007 Szepieniec Michał III międzynarodowy 24 w woj.
Alfik Matematyczny 2007 łuszcz Michał II międzynarodowy 30 w woj.
Alfik Matematyczny 2007 Niemczyk Damian II międzynarodowy 34 w woj.
Alfik Matematyczny 2008 Smoleń Anna I ogólnopolski 5 w woj.
Alfik Matematyczny 2008 Szepieniec Szczepan III ogólnopolski 5 w woj.
Alfik Matematyczny 2008 Penar Emilia I ogólnopolski 12 w woj.
Alfik Matematyczny 2008 Bąk Piotr I ogólnopolski 13 w woj.
Alfik Matematyczny 2008 Litarowicz Adrianna I ogólnopolski 16 w woj.
Alfik Matematyczny 2008 Maślany Józef III ogólnopolski 16 w woj.
Alfik Matematyczny 2008 Szwarc Małgorzata II ogólnopolski 34 w woj.
Alfik Matematyczny 2008 Wołczańska Edyta II ogólnopolski 34 w woj.
Konkurs Językowy w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych

w Krakowie

Litarowicz Adrianna

łożańska Agata

Chędoga Sara

Bąk Piotr

Cypcar Grzegorz

I ogólnopolski Finał
Konkurs recytatorski poezji religijnej Pitrus Gabriela I wojewódzki Finał
Projekt „Młodzi w Senacie” Szajna Arkadiusz II ogólnopolski udział w obradach Senatu RP
Konkurs Wiedzy o Zbigniewie Herbercie Smoleń Anna, Penar Anna, Królicki Mateusz I powiatowy I
XXXI Wojewódzki Zlot Młodzieży

w Bieszczadach – konkurs krajoznawczy

Drużyna wojewódzki I
Zawody strzeleckie „Srebrne Muszkiety” - 2007 Drużyna dziewcząt ogólnopolski X w kraju, I w woj.
Zawody strzeleckie „Srebrne Muszkiety” - 2008 Drużyna chłopców ogólnopolski XI w kraju, I w woj.
III Memoriał im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym – 2008, 2009 Drużyna wojewódzki I
Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej, ręcznej Drużyna powiatowy II
Dokument bez tytułu

Nazwa konkursu

Nazwisko, imię ucznia

Etap

Lokata

Ogólnopolska Olimpiada „O diamentowy indeks AGH”

Anna Smoleń

okręgowy

85% pkt – kwalifikacja do finału

Ogólnopolska Olimpiada „O diamentowy indeks AGH”

Anna Smoleń

finał

73% pkt

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK

Sebastian Menet

kraj

Wyróżnienie I stopnia

Olimpus - chemia

Sebastian Menet

kraj

7 miejsce

XXXVIII Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

Smoleń Anna

okręgowy

finalista

XXXVII Olimpiada Historyczna

Litarowicz Jakub

okręgowy

Udział w części pisemnej i ustnej

Olimpiada Wiedzy
o Polsce i Świecie Współczesnym

Pulnar Marcin

okręgowy

Udział w części pisemnej i ustnej

Olimpiada Wiedzy
o Prawie

Cypcar Grzegorz

okręgowy

Udział w części pisemnej i ustnej

Test Matematyka Plus

Anna Smoleń

Kraj

Laureat I stopnia z wyróżnieniem /100%pkt/

Test Matematyka Plus

Piotr Bąk

Kraj

Laureat IVstopnia /84% pkt./

Test Matematyka Plus

Adrianna Litarowicz

Kraj

Laureat IVstopnia /84% pkt./

Test Matematyka Plus

Mateusz Królicki

Kraj

Laureat Vstopnia 80% pkt.

Kangur matematyczny

Piotr Bąk

Międzynarodowy

Wyróżnienie /60% pkt/

Test Matematyka Plus

Kwolek Paulina

Ogólnopolski

60/100

Test Matematyka Plus

Jurkowski Hubert

Ogólnopolski

60/100

Alfik Matematyczny 2010

Dagmara Skwara

Ogólnopolski

116 MW

Alfik Matematyczny 2010

Sebastian Menet

Ogólnopolski

127 MW

Alfik Matematyczny 2010

Karol Sokołowski

Ogólnopolski

135 MW

Test Oxfordplus 2010

Dagmara Skwara

Międzynarodowy

72/100

Test Oxfordplus 2010

Sebastian Menet

Międzynarodowy

68/100

Test Oxfordplus 2011

Sebastian Menet

Międzynarodowy

Laureat II stopnia 92/100

Test Oxfordplus 2011

Karol Sokołowski

Międzynarodowy

Laureat IV stopnia 84/100

Test Oxfordplus 2011

Sara Dankiewicz

Międzynarodowy

Laureat IV stopnia 84/100

Test Oxfordplus 2011

Dagmara Skwara

Międzynarodowy

76/100

Kangur matematyczny 2011

Dagmara Skwara

Ogólnopolski

70,75 / 150

Test Oxford Plus z j. niemieckiego

Patrycja Zima

ogólnopolski

70/100

XXXIII Zlot Młodzieży w Lesku – konkurs multimedialny „Moja Mała Ojczyzna”

Aleksandra Królicka

wojewódzki

2

XXXIII Zlot Młodzieży w Lesku – konkurs plastyczny „Moje koło turystyczne”

grupa

wojewódzki

1

XXXIII Zlot Młodzieży w Lesku – konkurs piosenki turystycznej

grupa

wojewódzki

3

XXXIII Zlot Młodzieży w Lesku – konkurs krajoznawczy

drużyna

wojewódzki

4

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

zespół

Powiat

Dziewczęta IV m, chłopcy III

Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt

zespół

Powiat

Dziewczęta III m, chłopcy II m

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt

zespół

Powiat

Chłopcy i dziewczęta III m

Powiatowa Licealiada w koszykówce chłopców i dziewcząt

zespół

Powiat

Chłopcy i dziewczęta III m

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej halowej chłopców

zespół

Powiat

II miejsce

Dokument bez tytułu

Nazwa konkursu

Nazwisko, imię ucznia

Etap

Lokata

XXXVIII Olimpiada Geograficzna

Patrycja Różowicz

Okręgowy

Udział w II etapie

XXXVIII Olimpiada Historyczna

 

Litarowicz Jakub

Okręgowy

Udział w II etapie

Mika Beniamin

Okręgowy

Udział w II etapie

VI edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Wróbel Artur

Okręgowy

Udział w II etapie

XIX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

 

Belcik Wioletta

Okręgowy

Udział w II etapie

Hanus Aleksandra

Okręgowy

Udział w II etapie

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Menet Sebastian

Wojewódzki

Udział w II etapie

Konkurs historycznoliteracki dla uczniów szkół średnich Bolesław Prus – w setną rocznicę śmierci pisarza

Matyniak Adrianna

Ogólnopolski

Udział w etapie ogólnopolskim

Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego EF GLOBAL ENGLISH CHALLENGE

Przyboś Adam

Kraj

83% na 100%

(poziom B2)

Mika Beniamin

Kraj

81% na 100% możliwych

(poziom B2)

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Łowcy Talentów „JERSZ” ENGLISH ACE 2012

Rajchel Łukasz

Kraj / Województwo

1 m. w woj.

43 m. w kraju

Mika Beniamin

Kraj / Województwo

4 m. w woj.

63 m. w kraj.

Æwiąkała Gracjan

Kraj / Województwo

6 m w woj.
70 m. w kraj.

Hićkiewicz Kinga

Kraj / Województwo

8 m w woj.

80 m. w kraj.

Przyboś Adam

Kraj / Województwo

8 m w woj.

80 m. w kraj.

Hanus Sylwia

Kraj / Województwo

12 m. w woj. 103 m. w kraj.

Zeńczak Konrad

Kraj / Województwo

4 m. w woj.

24 m. w kraj.

Burnatowska Anna

Kraj / Województwo

4 m. w woj.

24 m. w kraj.

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez PWSZ w Krośnie

Burnatowska Anna

Powiat

 

II etap

33 pkt./50

Konkurs literacki

Adrianna Matyniak

Powiat

3 miejsce

Konkurs literacki organizowany przez Krośnieńską Bibliotekę Publiczną

Adrianna Matyniak

Wojewódzki

Wyróżnienie, nagroda specjalna

XVII Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej Autorstwa Bronisławy Betlej

Śliwka Agata

Powiatowy

I miejsce

w kategorii „Poezja śpiewana”

Szałajda Natalia

Powiatowy

Wyróżnienie

Wantuch Klaudia

Powiatowy

Wyróżnienie

II Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Sybirackiej

Wantuch Klaudia

Powiatowy

I miejsce

 

 

 

Konkurs poezji religijnej (Konkurs recytatorski)

Kamila Niemczyk

Wojewódzki

Udział w etapie finałowym

Memoriał im. Bogusława Dziury

w strzelectwie sportowym

Zespołowo: Maksym Kamil, Białas Filip, Kalisz Robert, Litwin Adrian

Wojewódzki

V miejsce

Maksym Kamil

Wojewódzki

IV miejsce

Zespołowo: Ziemiańska Aleksandra, Ziemlańska Edyta, Lorenc Katarzyna, Szorf Aleksandra

Wojewódzki

V miejsce

Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Krośnieńskiego

Zespołowo: Maksym Kamil, Białas Filip, Kalisz Robert, Litwin Adrian

Powiatowy

IV miejsce

Maksym Kamil

Powiatowy

II miejsce

Ziemlańska Edyta

Powiatowy

V miejsce

Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety”

Zespołowo: Maksym Kamil, Jakubik Grzegorz, Litarowicz Jakub, Białas Filip

Wojewódzki

II miejsce

Maksym Kamil

Wojewódzkie

IV miejsce

Jakubik Grzegorz

Wojewódzkie

V miejsce

Zespołowo:Hićkiewicz Kinga, Ziemiańska Edyta, Lorenc Katarzyna, Banaś Kinga,Szorf Aleksandra

Wojewódzkie

II miejsce

Hićkiewicz Kinga

Wojewódzkie

III miejsce

Ziemiańska Edyta

Wojewódzkie

V miejsce

Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców

Uczniowie klas I-III LO

Powiat

II miejsce

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt

Uczniowie klas I-III LO

Powiat

II miejsce

Powiatowa Licealiada w koszykówce chłopców i dziewcząt

Uczniowie klas I-III LO

Powiat

I miejsce

Powiatowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

Uczniowie klas I-III LO

Powiat

II miejsce

Programy finansowane z Unii Europejskiej
Zdalna Szkoła
PNWM Jugendwerk
Deutsch Plus+
Tłumacz
Ranking Perspektywy
Odwiedziło nas:.

7220214

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Użytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: szkola_p

Wszelkie cenne uwagi dotyczace tresci oraz wygladu strony prosze kierowac na: wojtek.lorymanow@gmail.com
Wszystkie prawa zastrzezone © 2008